Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Hanttu (FIJ106)

až 5 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 LožnicePopis

Interiér

"Hanttu (FIJ106)", 2-pokojový dům 50 m2 na 2 podlažích. Účelné zařízení se dřevem: obývací pokoj/ložnice se závěsem s 1x dvoulůžko, krbová kamna a jídelní stůl. Vstup na verandu. Otevřená kuchyně (2 plotýnky) s krbová kamna. V horním patře: (přikré schodiště) otevřená galerie, výška stropu 170 cm s 1x lůžko a 1x pohovka pro 2 osoby. Dřevěné podlahy. Terasa krytá. Zahradní nábytek. Výhled na jezero. K dispozici: sauna. Pozor prosím: nekuřácký byt.

Dům/Rezidence

Jednoduchý dřevěný dům "Hanttu". 9 km od centra Tuusniemi, 54 km od centra Kuopio, 25 m od jezera, přímý přístup na pláž. K dispozici pouze pro Vás: přírodní pozemek 3'000 m2 s stromy, louka. Ping-pong, badminton, gril. K dispozici: jízdní kola, kánoe, loďka (extra). Parkovací místo u domu. Obchod 9 km, oblázková pláž 25 m, krytý bazén 60 km. Pozor prosím: soukromý přístav loděk.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, Northern Savonia, Kuopio, Tuusniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Hanttu (FIJ106)

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020