Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Vipuniementie 121, apart. 2

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

60 km severně od Kuopio, jezero Syväri (délka 30 km, šířka 10 km), 20 metrů k pláži, mělké a tvrdé písčité/jílové dno, břeh je ke společnému sdílení s vedlejší apartmánem, vlastní loď. Půlka 2-podlažního domu, rok 2009, celková plocha 95 m2, z toho podkroví 29,5 m2. V přízemí obývací pokoj/kuchyně, 2 ložnice - každá se 2 lůžky, 2 toalety, umývárna se 2 sprchami a sauna (elekt. kamna). V horním patře 1 ložnice se 2 lůžky, v hale 2 přistýlky. Vzdušné-tepelné čerpadlo. Mezi apartmány je zastřešená veranda a 2 sklady na dřevo. Chýše s grilem ke sdílení se sousedním apartmánem. Vysoce kvalitní apartmán se nachází na klidném a překrásném přírodním místě, v blízkosti břehu jezera Syväri, s travnatým pozemkem. 20 metrů od břehu, břeh je ke sdílení. Ideální objekt pro konference, skupiny nebo rodiny, se společnou rezervací sousedního apartmánu (6539). V blízkosti rekreační chaty jsou dobré možnosti na rybolov a sběr lesních bobulí. Sauna na břehu jezera je k dispozici hostům majitele a sousedního apartmánu (6539). 1 dávka dříví je zahrnuta v ceně, víc dřeva je možno zakoupit v místních obchodech. Tahko lyžařský areál 25 km, Tahko golfové středisko 25 km. Tahko Lumilaakso sjezdovky 10 km, možnosti jízdy na koni 23 km. Nilsiä 31 km, Varpaisjärvi 13 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, Northern Savonia, Lapinlahti


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vipuniementie 121, apart. 2

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020