Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Kerssintie 16 a

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

65 km severo-východně od Kuopia, v letovisku Tahkovuori, jedna polovina (apartmán) v dvojdomku. Jezero Syväri 60 m, společná přírodní pláž na koupání, vlastní loď. Veřejná pláž s mělkým, tvrdým pískovým dnem se nachází 2 km od apartmánu. Apartmán je ve třech vrstvách, postavený v roce 2014. Uprostřed je kuchyně-obývací pokoj, ložnice s dvoulůžkem, malá ložnice se 2 lůžky, WC, terasa. V patře 2+2 lůžka, WC a podkroví. V suterénu je umývárna, šatna, WC, sauna (elektrická kamna). **Horkou vanu vyhřívanou dřevem je možné si pronajmout za příplatek EURO 150 / 1-3 dny, EURO 400 / 4-7 dnů (klient se postará o naplnění, ohřátí, vyprázdnění a čistění horké vany).** Plynový gril k dispozici v létě. Garáž není zahrnuta v ceně pronájmu. Vysoce kvalitní rekreační apartmán Kerssintie 16 A se nachází v klidné rekreační oblasti, u jezera Syväri. Spousta ryb, například okoun, štika, síh. Pěkná a klidná "základna" pro rodiny nebo páry. Všechny služby lyžařského areálu Tahko jsou vzdáleny 2-3 km. Mezi jezerem a apartmánem je cesta, která vede k jedné vile. Rezervace začínají v 16:00 hodin v den příjezdu a končí ve 12:00 hodin v den odjezdu (včetně víkendových rezervací). Apartmán je pronajímán pro rodiny a dospělé páry. Mladistvým se apartmán v hlavní letní sezóně nepronajimá.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, Northern Savonia, Lapinlahti


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kerssintie 16 a

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020