Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Vuotungin mylly a

až 5 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

36 km východně od Kuusamo, jezero Alavuotunkijärvi 30 m, písčito-kamenitá pláž, molo, vlastní loď. Prkenný dvojdomek, rok výstavby 1959, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: postel + palanda (spodní postel 120 cm široká), kuchyň. Elektrická sauna, místnost s krbem, sušárna, vybavení v domácí posilovně, přístřešek s grilem ke sdílení s druhým apartmánem. Rekreační objekt je obklopen borovým lesem, mírné pobřeží ke sdílení. Další informace: sauna, místnost s krbem a sušárna ke sdílení s druhým apartmánem. 2 jízdní kola (ne horská), nejběžnější jezerní ryba, rybářské oblasti okolo řeky Kuusinkijoki ve vzdálenosti 400m. Je možné si pronajmout obě strany dvojdomku (současně). Zavolejte prosím do kanceláře Lomarengas, tel. +358 306 502 502, abyste získali informace. Cena pronájmu celého dvojdomku je 80% z běžné ceny. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vuotungin mylly a


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022