Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa vuosseli b 1

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

27 km severně od Kuusamo, Ruka 5,0 km. Dvojdomek, rok výstavby 2013, ložnice 1: 2 lůžka, ložnice 2: 2 palandy (spodní lůžko 120 cm), podkroví: 4 lůžka, kombinovaná kuchyň/obývací pokoj, elektrická sauna. Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Nová a klidná oblast, s dvojdomky. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 29 km, krátké stezky v oblasti centrální Ruka 5 km. Dodatečné informace: Bezdrátové připojení k internetu (WiFi). 1 parkovací místo/apartmán. Chýše s grilem ke sdílení. UPOZORNĚNÍ: Všimněte si prosím, že v Google-Mapách je chyba. Nemůžete přejet ze silnice Peräkorventie na silnici Vuosselintie, i když to tak na mapě vypadá. Část silnice není oficiální. Rezervace začínají v 16.00 a končí ve 12.00 hodin (platí také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa vuosseli b 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022