Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa helmi

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

26 km severně od Kuusamo, Ruka 12 km, jezero Kuontijärvi 30 m, písčitý břeh, ale jinak mělké a bahnité dno, veslice. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 2014, ložnice: dvoulůžko, obytná kuchyně: rozkládací pohovka pro dvě osoby, podkroví (30 m²): 3 lůžka, elektrická sauna. Plynový gril a gril na dřevo. Na místě je vířivka, která není k dispozici a není možno si jí pronajmout. Krásný výhled na jezero Kuontijärvi. Klidná poloha. Dodatečné vybavení: trampolina pro děti. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 20 km, Riisitunturi Fell 26 km. Sobí farma Orjasniemi 1 km (poznámka: poblíž chaty je ještě také jiná sobí farma, ale ta nenabízí žádné touristické služby a je v soukrové oblasti). Dodatečné informace: Sauna (tekoucí studená voda do sauny) se šatnou u jezera, v létě k dispozici (1.6. - 30.9.) Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa helmi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022