Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Viimeinen vartio

až 12 osob/y

7 pokoje/pokojů

6 ložnic/ePopis

Interiér

Světlá a prostorná bývalá stanice finské pohraniční stráže, ve východním Kuusamo, poblíž ruských hranic. 45 km na východ od Kuusamo, Ruka 40 km. Stará staniční budova finské pohraniční stráže, postavená v roce 1954, rozšířená v roce 1980 a zrenovovaná v roce 2020. Ložnice 1: 2 lůžka, ložnice 2: dvoulůžko, ložnice 3: 2 lůžka, ložnice 4: 2 lůžka, ložnice 5: 2 lůžka, ložnice 6: dvoulůžko. Prostorný obývací prostor, 2 kuchyně, místnost s kulečníkem, šatna, elektrická sauna. Další informace: domácí zvířata nejsou uvnitř povolena, mohou se ale pohybovat venku v oploceném prostoru. Dodatečné vybavení: JBL-partybox. K dispozici je připojení k internetu, ale vzhledem k velké vzdálenosti objektu, je rychlost velmi pomalá. Sušící prostor pro vybavení je zde také. Další vzdálenosti: Žádný vizuální kontakt s nejbližším sousedem. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Viimeinen vartio


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022