Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Varilan lomamajat nr2

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

38 km severně od Kuusamo, Ruka 14 km, jezero Porontima 100 m, veslice ke sdílení. Srubový apartmán, pro 8 osob, postavený v roce 1990, základní vybavení, ložnice 1: manželská postel, ložnice 2: palanda (spodní postel 140 cm), podkroví (15 m², nízká výška místnosti, strmé schody): 2 postele, kombinovaná kuchyň/obývací pokoj, elektrická sauna. Tento apartmán v dobrém stavu se nachází na klidném místě. Další informace: Sporák se 2 plotýnkami a integrovanou troubou. Pobřeží je v přírodním stavu, kamenité a mělké, není vhodné ke koupání. Další vzdálenosti: Stezka Pieni Karhunkierros 23 km. Nejkratší vzdálenost ke stezce Karhunkierros 2,3 km a tam dvě různé stezky: pahorek Valtavaara - pakohrek Ruka 6 km dlouhá stezka nebo 1 km dlouhá stezka nahoru na kopec Konttainen. Národní park Riisitunturi 28 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Varilan lomamajat nr2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022