Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saukkokumpu 4

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Ruka 4 km, jezero Kesäjärvi 2 km. Apartmán v řadovém domku z kulatiny, postaven v roce 1988, malá ložnice: palanda pro 2 osoby (délka 188 cm), podkroví (10 m²): 4 lůžka (strmé schody do podkroví), obytná kuchyně, elektrická sauna. Přízemí 34 m² + podkroví 10 m². Apartmán v oblasti Saukkolampi. Sušící skříň na oblečení v teplém venkovním skladu. Dodatečné vybavení: Teplý, uzamykatelný úložný prostor. Vyhřívání pro 2 auta. V kuchyni je malá trouba a malá myčka nádobí. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu. Další vzdálenosti: stezka Pyhävaara 700 m. Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 23 km, Riisitunturi Fjell 30 km. Další informace: Trasa lyžařského autobusu 60 m (Lyžařský autobus č.2, lyžařský autobus je v hromadné věřejné dopravě Ruka zdarma během zimní sezóny 2020-2021, pokud máte s sebou platný skipas nebo sjezdové lyže popř. snowboard). K zastávce autobusu Finnair je to 400 m. Krásný výhled na Rukatunturi. Pokud si nezarezervujete závěrečný úklid a zanecháte byt neuklizený, tak Vám bude správce zpětně účtovat dvojnásobný poplatek za úklid. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saukkokumpu 4


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022