Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Saukkokumpu 3

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Ruka 4 km, jezero Kesäjärvi 2 km. Apartmán ve srubovém řadovém domě, postaveném v roce 1988, malá ložnice: palanda (délka 185 cm), podkroví (10 m²): 4 lůžka (strmé schody do podkroví), obytná kuchyň, elektrická sauna. Apartmán v oblasti Saukkolampi. Sušicí skříň na oblečení je v teplém venkovním skladu. Doplňkové vybavení: Teplý, uzamykatelný sklad. Bezplatné bezdrátové připojení k internetu a Google Chromecast. Topné zástrčky pro 2 auta. Další vzdálenosti: stezka Pyhävaara 700 m. Národní park Oulanka/stezka Pieni Karhunkierros 23 km, Riisitunturi Fell 30 km. Dodatečné informace: Trasa lyžařského autobusu ve vzdálenosti 60 m (skibus č. 2, skibus je v zimním období 2020–2021 v rámci vnitřního provozu Ruka zdarma, pokud máte s sebou platný skipas nebo lyže nebo snowboard). K zastávce autobusu Finnair (autobusová zastávka) 400m. Pěkný výhled na Rukatunturi. Pokud si nezajistíte závěrečný úklid a přesto apartmán zanecháte neuklizený, tak Vám správce zpětně naúčtuje dvojnásobný poplatek za úklid. Rezervace začínají v 16.00 a končí ve 12.00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saukkokumpu 3


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022