Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saaruan aurinko

až 10 osob/y

5 pokoje/pokojů

4 ložnic/ePopis

Interiér

Útulná rekreační chata, postavená z vysoce kvalitních materiálů a krásně zařízená. Chata se nachází v klidné oblasti, na východní straně Ruky, poblíž služeb a sjezdovek. Nádherný výhled z horních teras směrem k vodopádu a jezeru Vuosselijärvi. 28 km severně od Kuusamo, Východní Ruka (Vuosseli) 1.4 km, Západní Ruka (obec Ruka) 5.5 km. Samostatná 3-podlažní rekreační chata ve skvělé lokalitě, postavena v roce 2011. Přízemí: obývací pokoj s krbem, ložnice (bez okna) s palandou a 2 lůžky, sprchový kout, elektrická sauna, toaleta, technická místnost, velká terasa. Ve středním patře: obývací pokoj, krb, otevřená kuchyně, 2 ložnice - obě se 2 lůžky á 80x200 cm, toaleta, velká terasa. V horním patře: ložnice s dvoulůžkem, balkon, toaleta se sprchou. Na dvoře přístřešek pro dvě auta, s možností dobít také elektromobil. V chatě jsou dva krby, tři televize a plynový gril. Přístřešek na pozemku (lze použít i vzimě, ale klient se musí postarat o odklizení sněhu). Stavební práce na sousedním pozemku, které budou pravděpodobně dokončené do konce roku 2021. Rekreační chata stojí hostům k dispozici od 16:00 hodin v den příjezdu do 12:00 hodin (poledne) v den odjezdu, tak při víkendových rezervacích.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saaruan aurinko


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022