Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saapunkijärvi, pitkäperä

až 8 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

13 km severovýchodně od Kuusamo, Ruka 30 km, jezero Saapunkijärvi 50 m, pláž s písečným dnem, hloubka po 3-4 m, veslice, molo. Srubová rekreační chata, postavená v roce 1994, ložnice: dvoulůžko, podkroví (12 m²): dvoulůžko + 2 matrace, obývací pokoj: rozkládací pohovka, kombinovaná kuchyň/obývací pokoj, elektrická sauna. Útulný srubový dům, v kopcovité krajině. POZNÁMKA: poměrně strmý svah ke břehu. Plážová sauna na dřevo, k dispozici od května do září, voda do sauny přes elektrické čerpadlo, saunová terasa s plynovým grilem. Doplňkové vybavení: Rybářské sítě na síhy a malé síhy (také licence), 2 jízdní kola, gril + pánev typu Muurikka. Koš na frisbeegolf. Zahradní nábytek jak na břehu, tak v blízké chatě. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka/stezka Pieni Karhunkierros 53,5 km, stezka Lahtela-Vanttaja 24,5 km, Iivaara 43,5 km, lázně Holiday Club Kuusamon Tropiikki a Kuusamo Golf 11 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saapunkijärvi, pitkäperä


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022