Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saapungin lomat / suvituuli

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

7 km severovýchodně od Kuusamo, Ruka 25 km, jezero Saapunkijärvi 30 m, pláž s mělkým písečným dnem, vlastní loď. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 1990, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: 2 lůžka, ložnice 3 (přístup z terasy): rozkládací lůžko, obývací pokoj: rozkládací lůžko, obytná kuchyně, elektrická sauna. Ostatní rekreační chaty Saapungin lomat jsou poblíž. Dodatečné vybavení: veslovací člun (vesla, stůl, stoličky), veslice, pískoviště, houpačka, gril. Dětská postýlka a vysoká židlička na vyžádání. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 50 km, stezka Lahtela-Vanttaja 21 km, livaara 40 km, lázně Kuusamon Tropiikki 7.5 km. Další informace: místo pro táborák. V ceně jsou zahrnuté 2 rybařské lístky na rybolov se sítí a povolení k rybolovu s návnadou (bez rybářských sítí nebo rybářských potřeb).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saapungin lomat / suvituuli


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022