Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Saaga 1

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

17 km severozápadně od Kuusamo, Ruka 22 km, jezero Jungajärvi 150 m, dobrá písečná pláž. Vysoce kvalitní samostatně stojící rekreační srub, z roku 2019, ložnice 1-3: 2 lůžka v každé ložnici (možno propojit), každý pokoj má vlastní sprchu, WC, kuchyň a sauna. Vysoce kvalitní ubytování Saaga je ideálním a atmosférickým místem pro malé skupiny. Vhodné pro oslavy a volný čas. Krb z přírodního kamene a vysoká kamenná zeď zaručují atmosféru při pobytu v Saaga. Z oken je krásný výhled na jezerní krajinu Jungajärvi. Více informací: Internet %3D 5 MB. Pokud potřebujete dětské vybavení, kontaktujte prosím pronajímatele. Restaurace Ukonkivi pořádá schůzky a nabízí jídlo na požádání.. Možnost zapůjčení kánoe. Půjčovna lyží. Vybavení lze pronajmout v několika chatách a dostupnost bude potvrzena na vyžádání. V blízkosti je lyžařská trasa (klasický styl), která je za optimálních povětrnostních / sněhových podmínek udržována. Oficiální lyžařská trať (trasa Oivangin latu) je vzdálena asi 1 km a je obvykle udržována od 8. týdne. Přechodová trasa k síti tratí pro sněžné skútry. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Karhunkierros 30 km, Národní park Riisitunturi 40 km. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Saaga 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022