Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukatonttu d 15

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Apartmán se nachází poblíž mezinárodního lyžařského stadionu Ruka, u jezera Talvijärvi. Nejbližší lyžařský vlek - Talvijärvi, nejbližší restaurace - Rukatonttu. Lyžařské stezky, trasy pro sněžné skútry a další aktivity se nacházejí hned vedle apartmánu. 26 km severně od Kuusamo, vzdálenost do obce Ruka (Ruka-Západ) je 1.4 km autem a 600 m pěšky. Rekreační apartmán, postaven v roce 2008, v přízemí je 2-podlažní podkrovní dům, u jezera Talvijärvi. Ložnice 1-2: 2 lůžka, obývací prostor: pohovka, obytná kuchyně, elektrická sauna. Další informace: V apartmánu je podlahové vytápění s cirkulací vody. Hosté mohou využívat sdílenou pračku/sušičku v suterénu domu. V suterénu je také společná místnost na údržbu lyží. Možnost koupání na pláži jezera Talvijärvi, v zimě také možnost koupání na ledě. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Další vzdálenosti: Centrální náměstí Ruku - 600 m pěšky a 1.4 km autem. Národní park Oulanka / stezka Karhunkierros 23 km. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukatonttu d 15


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022