Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukatonttu d 12

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Apartmán se nachází poblíž mezinárodního lyžařského stadionu v Ruka, u jezera Talvijärvi. Nejbližší lyžařský vlek - Talvijärvi, nejbližší restaurace - Rukatonttu. Lyžařské stezky, tratě pro sněžné skútry a další aktivity se nacházejí hned vedle bytu. 26 km severně od Kuuusamo, vzdálenost do obce Ruka (západní Ruka) je 1.4 km autem a 600 m pěšky. Vysoce kvalitní rekreační apartmán, postaven v roce 2008, v přízemí je 2-podlažní dům u jezera Talvijärvi. Ložnice 1-2: 2 lůžka, obývací prostor: pohovka, obytná kuchyně, elektrická sauna. Více informací: v apartmánu je podlahové vytápění s cirkulací vody. Hosté mohou využívat ke sdílení prostor na praní a sušení, který se nachází v suterénu domu. V suterénu je také společná místnost na údržbu lyží. Možnost koupání na pláži jezera Talvijärvi , v zimě také možnost koupání v ledové vodě. Ložní prádlo a závěrečný úklid jsou zahrnuty v ceně. Další vzdálenosti: Náměstí v centru Ruka 600 metrů pěšky a 1.4 km autem. Stezka Národního parku Oulanka / Karhunkierros 23 km. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukatonttu d 12


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022