Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukassos b

až 7 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

25 km severně od Kuusamo, Vuosseli (východní Ruka) 1.8 km, obec Ruka (Západní Ruka) 3.8 km. Apartmán v polovině srubového dvojdomku, postaveno v roce 2002, ložnice 1: 2 lůžka, ložnice 2-3 (nahoře): 2 lůžka, nahoře: přistýlka, obytná kuchyně, elektrická sauna. Útulná polovina dvojdomku, v dobrém stavu, v oblasti Vuosselinrinne. Další rekreační dvojdomky a chaty v okolí. Dům byl zrekonstruován v roce 2012 a nové jsou například podlahy v kuchyni a v obývacím pokoji. Studená veranda, kde je možno zanechat např. lyže. Lyžovat je možno rovnou od pozemku. Nejbližší sjezdovka (pěšky) je Masto. Lyžařský autobus staví poblíž. Další informace: Upozornění: Suterén (sklep) (ložnice pro 2 osoby, WC, sprcha, sklad) je možné si pronajmout po zavolání do kanceláře Lomarengas. Sklep je k dispozici k pronájmu pouze sedm dní po rezervaci, EUR 400/týden, včetně úklidu. V chatě byly domácí mazlíci (psi). Další vzdálenosti: Národní park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 25 km, Riisitunturi Fell 32 km. Rezervace začínají v 16:00 hodin a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukassos b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022