Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukansyli 1

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

27 km severně od Kuusamo, obec Ruka (Západní Ruka) 3 km, 50 m k rybníku Salmilampi. Apartmán v řadovém domě na západní straně Ruky, postavený v roce 1986, částečně renovovaný v roce 2005. Kuchyň+obývací pokoj, rozkládací postel pro dva, krb, podkroví (strmé schody) se 2 samostatnými lůžky, WC/sprcha a sauna. Přízemí 30 m² + podkroví 8 m². Útulný byt v řadovém domě na západní straně Ruky v blízkosti aktivit, jen cca 50 m od sjezdovky a zastávky skibusu, cca 400 m od sněžné trasy a 3 km od sjezdovek a služeb Ruka. Nejbližší lyžařská trasa je u rybníka, údržba trasy začíná od 8. týdne. Nejbližší vlek je vzdálený pouze cca 1 km, pokud překročíte jezero Talvijärvi. Skvělý apartmán pro pár, malou rodinu nebo skupinu přátel. Ručně vyřezávaná masivní kulatiny použita na vnějších stěnách a velký krb dodávají apartmánu příjemnou atmosféru. Chata není vhodná pro hosty, kteří jsou alergičtí na domácí zvířata. Rezervace začínají v 16 hodin a končí ve 12 hodin (také o víkendech).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukansyli 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022