Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rukan rauha

až 6 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

Útulné ubytování, v krásné čtvrti Valkeisrinne. 28 km severně od Kuusamo, vzdálenost do lyžařského střediska Ruka je 1,5 km po turistické stezce, 6,5 km autem (1,5 km po lyžařské trase), rybník Valkeisenlampi 100 m. Dřevěný/kamenný rekreační apartmán, postavený v roce 1989. 3 ložnice: všechny s 1 dvoulůžkem. Obývací pokoj/kuchyň, elektrická sauna, umývárna/sprcha a WC. Více informací: V okolí jsou i další rekreační objekty. Nejbližší lyžařský vlek je Pessari (900 m), přístup: sestup z prudkého svahu k rybníku Yli-Pessarilampi, poté přes rybník k lyžařskému vleku. V jedné z ložnic je cca 120 cm dlouhá dřevěná postel, ideální pro děti. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka/stezka Karhunkierros 20 km, Riisitunturi 26 km, turistická stezka Valkeisenvaara (v létě) 50 m. Vzdálenost do vesnice Ruka (Ruka-Západ) je 1,5 km pěšky. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rukan rauha


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022