Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Revontuli

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

38 km severně od Kuusamo, Ruka 15 km, jezero Pikku-Porontima 30 m, mírně se svažující částečně písčité bahnité dno, molo. Srubová rekreační chata, postavená v roce 1998, ložnice 1: manželská postel, podkroví (30 m², zkosené stropy, nejvyšší bod více než 170 cm): manželská postel, 3 postele. Kombinovaná kuchyň s obývacím pokojem, elektrická sauna, WC. Tato roubená chata se nachází u průzračného jezera Porontima. Doplňkové vybavení: Veslovací člun a záchranné vesty. Tábořiště a venkovní přístřešek na dvoře. V chatě je vybavena vzduchových tepelným čerpadlem. Sněžnice a licence na rybářské sítě jsou k dispozici u pronajímatele. Další informace: Pahorek Konttainen cca 4 km, Pieni Karhunkierros 18 km. Pronajímatel tvoří běžeckou stopu, která vede k oficiální lyžařské trati (vzdálenost 4 km, lyžařská trať Valtavaara). Po otevření Karhunkierros-stezky divočinou je také možné lyžovat do vesnice Juuma a k chatě Porontimajoki v divočině. Rezervace začínají v 16.00 a končí ve 12.00 hodin (platí také pro víkendové rezervace).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Revontuli


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022