Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Rantaruka 4 d 2

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Pěkná rekreační chatová obec, v oblasti Kaukonraitti, mezi Kesäjärvi a Státní silnicí 5. Nejbližší obchod (S-Rukamarket) je vzdálený 900 metrů. Nejbližší restaurace je Rukatonttu. 25 km severně od Kuusamo, obec Ruka 3 km. Jezero Kesäjärvi 20 m. Apartmán ve dvojdomku, z Kelo-kulatiny, postavený v roce 1991. Ložnice 1: 2 postele, ložnice 2: rozkládací pohovka a palanda, obývací pokoj: rozkládací pohovka, nízké podkroví (7 m², strmé schody do podkroví): matrace, obytná kuchyň, elektrická sauna. Další informace: připojení k internetu (50 MB). Závěrečný úklid je zahrnutý v ceně. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka/stezka Karhunkierros 22 km, poblíž stezek Ruka 3 km. Apartmán se nachází v blízkosti trasy lyžařského autobusu. Možnost grilování v nedaleké zátoce pro čluny. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (platí také pro víkendové rezervace).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Rantaruka 4 d 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022