Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Putilanranta

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

9 km východně od Kuusamo, jezero Kuusamojärvi/zálivJaapanlahti 30 m (délka 30 km, šířka 5 km), mělké a tvrdé písčité dno, vlastní loď. Horský srub z borové kulatiny, postaven v roce 2004, kuchyňský kout (2 ledničky), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, ložnice s dvoulůžkem, podkroví na spaní se 3 matracemi, šatna, umývárna a sauna (elektrický sporák), otevřená veranda. Wi-Fi připojení, rychlost 150mb. Sauna na břehu jezera (8 m², kamna na dřevo), elektr. světlo a elektr. topení, vodu je nutno do sauny přinést buď z chaty nebo z jezera. Pěkný srub z borové kulatiny, v soukromém a klidném prostředí, na břehu velkého jezera. Ubytování je nejvhodnější pro rodinu. Poznámka: matraze v ložnici jsou 200 cm dlouhé, ale vzhledem k tvaru stěn může být postel pro vysokou osobu příliš krátká. Sousedé nejsou vidět, břeh je vhodný také pro děti. Služby ve městě Kuusamo jsou nedaleko, lázně Kuusamon Tropiikki ve vzdálenosti 12 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Putilanranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022