Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Purnukylä 4

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

31 km severně od Kuusamo, jezero Purnujärvi 200 m (délka 2 km, šířka 1,2 km), společná pláž ke koupání 400 m, mělké, tvrdé morénové dno, veslice sdílená mezi 10 apartmány. Srubový řadový dům se třemi apartmány, rok výstavby 1990, obývací pokoj/kuchyň, 2 ložnice: obě se 2 lůžky (šířka 120 cm), patro na spaní se 4 lůžky, umývárna, sauna (el. kamna), otevřená veranda. Pokud máte s sebou domácího mazlíčka, přidejte prosím do Vaší rezervace také závěrečný úklid (v tomto případě je závěrečný úklid povinný). V případě, že úklid není rezervován předem a v apartmánu bylo domácí zvíře, bude následně účtován poplatek za úklid s vyšší cenou. Celkem 10 apartmánů, v chatové rekreační oblasti, se společnou pláží ke koupání a veslicemi. obrý "základní tábor" pro sjezdaře a běžkaře, turisty a rybáře (v jezeře Purnujärvi je například síh). Po předchozí domluvě lze použít dětskou postýlku. WiFi - použití zdarma. Další vzdálenosti: Pieni Karhunkierros Trail 17 km, Riisitunturi Fell 23 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Purnukylä 4


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022