Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Purnukka

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Dvojdomek z kulatiny, v klidné rekreační chatové oblasti Purnukylä. Funkční základna pro aktivní cestovatele a rekreační turisty. 31 km severně od Kuusamo, jezero Purnujärvi 200 m, společná pláž ke koupání 400 m, mělké a tvrdé štěrkové dno. Dvojdomek z kulatiny, rok výstavby 1990, obývací pokoj/kuchyně, ložnice 1: dvoulůžko (šířka 180 cm), ložnice 2: 2 lůžka, podkroví: 4 lůžka. Sauna (elektrická saunová kamna) a umývárna, otevřená veranda. Ve stejné oblasti je celkem 10 bytů. Tyto apartmány sdílejí loď a pláž. Více informací: umývárna, sauna, WC a kuchyňské spotřebiče byly zrenovovány v roce 2012. Lůžka, ložní prádlo a interiérové dekorace byly zrenovovány v roce 2021. Krb umístěný v obývacím pokoji není využíván. Další vzdálenosti: Sobí farma Kujala 19 km, peřeje Käylänkoski 12,8 km, pahorek Konttainen 3,3 km, pahorek Riisitunturi 23 km. Rezervace začínají v 16 a končí ve 12 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Purnukka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022