Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pöllölaakso

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. 33 km severně od Kuusamo, jezero Konttaisenjärvi 50 m (délka 1 km, šířka 500 m), mělké a tvrdé písčité dno, břeh ke sdílení. vlastní loď. Horský srub z kulatiny, postaven v roce 2004, obytná kuchyně, ložnice s dvoulůžkem, technická místnost/šatna, umývárna, sauna (elektrická kamna), otevřená veranda, v patře ložnice s 1 lůžkem (120 cm široké) a 1 dvoulůžkem, rekreační půdní vestavba s rozkládací pohovkou/lůžkem pro dvě osoby a balkon. Přístup k internetu. Horský srub, vynikající poloha, výhled na svahy na protějším břehu. Srub postaven na svahu, z parkoviště vedou ke srubu schody. Síť lyžařských stezek Ruka vede přímo okolo srubu, nejbližší lyžařský vlek ruka 8 km. Obec ruka 9 km. Karhunkierros (Medvědí stezka) 1 km, peřeje Kuusamo 10-20 km, lázně Kuusamon Tropiikki spa 30 km. Stezka pro sněžný skútr 700 m.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pöllölaakso


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022