Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Olokolo 2

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

8 km severně od centra města Kuusamo, Ruka 19 km, rybník Ukonlampi 150 m (délka 1,5 km, šířka 500 m), břeh ke sdílení, vlastní loď (vzdálenost od srubu 300 m). Srub z borové kulatiny, postaven v roce 1990, obytná kuchyně, ložnice se 2 lůžky, 2 ložnice - obě s 2 palandami, podkroví na spaní se 3 matracemi (velmi strmé schody do podkroví), sauna (elektrický sporák), umývárna, šatna, 2 samostatné toalety, otevřená veranda. Prostorný srub z borové kulatiny, v přirozeně krásné oblasti, v blízkosti služeb centra města Kuusamo. Oblast má vlastní 4 km dlouhou lyžařskou stopu, která je propojena se sítí lyžařských stezek Kuusamo a Ruka (lyžařská stopa bude otevřena, jakmile bude dostatek sněhu, trasa do Ruky se zpravidla otevírá během týdne č. 7). V okolí je přístřešek (ke sdílení), který mohou hosté využívat, vzdálenost po cestě cca 700 m. Přístřešek se nachází u říčky, kde je možno si dokonce také zaplavat. Můžete také pádlovat podél řeky. Dobrý sněžný skútr, lyžování a rybolov. Služby centra města Kuusamo 8.5 km, letovisko Ruka 19 km, Lázeňský hotel Kuusamon Tropiikki, Angry Birds Activity Park a Kuusamo Golf 5 km, Národní park Oulanka / Pieni Karhunkierros 39 km, centrum velkých šelem 43 km, přírodní centrum Oulanka / Kiutaköngäs 48 km, Národní park Riisitunturi 58 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Olokolo 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022