Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lomamaja rukaranta

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

26 km severně od Kuusamo, Ruka 5.6 km, jezero Rukajärvi 150 m, mělká písečná pláž (ke sdílení s dalšími 2 chatami), veslice. Rekreační chata z kulatiny, postavena v roce 1988, ložnice 1: dvoulůžko, ložnice 2: palanda, podkroví: 2 lůžka, výklenek (s oknem a dveřmi) v podkroví: 1 lůžko, obývací pokoj, kuchyně, elektrická sauna. V přízemí 56 m², pokroví 26 m² (výška méně než 160 cm, částečně šikmé stropy). Rekreační chata se nachází na svahu, k domovním dveřím vedou schody (viz fotografie). Mezi chatou a jezerem vede silnice Tahkolanrannantie. Dodatečné vybavení: dětská bezpečnostní branka v podkroví, přístřešek na grilování. Další informace: Připojení lyžařské trati (délka 300 m) k veřejné síti lyžařských tratí je 30 m od chaty. Vzdálenost k domu majitelů je cca 70 m, mezi chatou a domkem je garáž. POZNÁMKA: domácí mazlíci jsou také vítání, za příplatek 30 € / zvíře. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lomamaja rukaranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022