Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Karhunvartijan linna b16

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

29 km severně od Kuusamo, obce Ruka (západní Ruka) 300 m. Rekreační apartmán, postaven v roce 2004, ložnice: dvoulůžko, nahoře ložnice: 2 lůžka, obývací pokoj: rozkládací pohovka pro dvě osoby, obytná kuchyně, elektrická sauna. Plocha bytu 57 m², v přízemí 47 m², v patře 10 m². Apartmán se nachází poblíž oblasti Centrální Ruka. Karhunvartijanlinna B16 se nachází na pravé straně silnice Hiihtokouluntie, v budově B. Apartmán 16 se nachází ve druhém patře (mnoho schodů), do prvního patra je přístup také po cestě mezi domky. Další vzdálenosti: Národní Park Oulanka / stezka Pieni Karhunkierros 23 km, Riisitunturi Fell 29 km. Dodatečné informace: Vhodné pro rodinné a firemní použití. Balkon směrem k jezeru Kitkajärvi (pryč od svahu). Místnost na údržbu lyží je ke sdílení s dalšími apartmány. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací). Vyhrazené parkovací stání pro auto je v garáži k dispozici.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Karhunvartijan linna b16


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022