Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Iso-karhu

až 14 osob/y

6 pokoje/pokojů

5 ložnic/ePopis

Interiér

26 km severně od Kuusamo, východní Ruka (Vuosseli) 1.2 km, obec Ruka (západní Ruka, Centrální náměstí) 5.5 km, jezero Vuosselijärvi 300 m. Rekreační srub, postaven v roce 2007. Obytná kuchyně. Přízemí: tři ložnice - každá se 2 lůžky. V patře zkosené stropy: dvě ložnice (bez dveří): jedna se 2 lůžky a matrací, druhá se 3 samostatnými lůžky. Rozkládací pohovka jako přistýlka v hale nahoře. Elektrická sauna a koupelna s toaletou. Navíc samostatná toaleta. Upozornění: Závěrečný úklid je zahrnutý v týdenní ceně během Vánoc/Nového Roku a zimní hlavní sezóny (v zimě 2020 a 2022 týdny 8–16, v zimě 2021 týdny 8–14). Během těchto období není nutné do rezervace přidávat závěrečný úklid jako službu. Srub je vhodný pro letní a zimní využití. Klidná oblast. V blízkosti udržované lyžařské tratě (nejbližší trasa Vuosselin reitti). Sjezdovky Vuosseli ve vzdálenosti 1.2 km. Podlahové topení a mechanické větrání. Další vzdálenosti: Národní park Oulanka/stezka Pieni Karhunkierros 27 km, Riisitunturi Fell 33 km, lázně Kuusamon Tropiikki, zábavný park *Angry Birds Activity Park*, golfové hřiště Kuusamo 23 km. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Oulu, North Ostrobothnia, Kuusamo


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Iso-karhu


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022