Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Koliwood b

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. 77 km severně od Joensuu, v oblasti Loma-Koli, rekreační apartmán ze dřeva, ve dvojdomku z roku 2006, v blízkosti jezera Pielinen, ve vzdálenosti 80 m od mělkého břehu s částečně kamenitým a částečně písčitým dnem. Břeh a molo před domem nejsou k dispozici. Loď (ke sdílení s bytem Koliwood A) se nachází 200 m od domu, v zatáčce silnice Satamatie. Obývací pokoj, kuchyň, jedna ložnice s dvoulůžkem, spací galerie se 2 lůžky a rozkládací pohovka pro 2 osoby, umývárna, sauna (el. kamna), terasa, přístřešek pro auto. Apartmán je k dispozici pro max. 4 dospělé osoby + 2 děti. Útulný, rekreační dřevěný apartmán ve dvojdomku, v chatové oblasti Loma-Koli. Můžete si rezervovat oba apartmány dvojdomku (13360 Koliwood A a 13362 Koliwood B) pro 12 osob. Schody na spací galerii jsou strmé. Pláž ke koupání v kempu Koli je vzdálená 1,5 km. Z terasy je výhled na jezero Pielinen. Apartmány v dvojdomku jsou vhodné pro sjezdaře a běžkaře, sjezdovky Ukko-Koli jsou vzdálené 9 km. Rezervace začínají v 16.00 hodin a končí ve 12.00 hodin (také při víkendových rezervacích).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Lieksa


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Koliwood b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022