Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Piitterin saunatupa

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 2 psi povoleni. Kvalitní a dobře vybavená rekreační chata, u jezera Pielinen, v Juuka. 85 km severně od Joensuu, jezero Pielinen 10 m (871,2 km²), mělká a písečná pláž vhodná pro děti, soukromá pláž, vlastní loď, molo. Dřevěná rekreační chata, rok výstavby 1991, kompletně zrekonstruovaná v roce 2020. Obývací pokoj/kuchyň s rozkládací pohovkou, spací výklenek s dvoulůžkem, umývárna, velká elektrická sauna, terasa. U 2 dětí může být překročen počet hostů, jsou pro ně k dispozici skládací matrace. 2 krytá místa na vaření do 50 m. Volejbalové hřiště a 2 discgolfové koše na pláži. Tenisový kurt 200 m. Pro hosty jsou k dispozici rybářské potřeby, také pro rybaření pod ledem, vrták do ledu a tři páry sněžnic. Přístaviště pro hosty 100 m, vlastní místo pro vlastní loď hostů. V přístavu pro hosty je také rampa pro větší lodě. V okolí dobré terény pro sběr lesních plodů a hub. K tanečnímu sálu a vyhlídce vede 2 km dlouhá venkovní stezka (v zimě bez údržby). Sousedé ve vzdálenosti 200 m, bývalá přijímací budova areálu kempu 50 m. Juuka 7 km, Koli 35 km, Nurmes 50 km. Poplatek za domácí zvíře, 20 e. Pokud máte s sebou více mazlíčků, domluvte se prosím přímo s pronajímatelem. Rezervace začíná v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Juuka


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Piitterin saunatupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022