Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Kultaranta

až 10 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

68 km severně od Joensuu, jezero Pielinen (871,2 km2) 30 m, vlastní břeh s mělkým písčitým dnem, vlastní loď. Srubová rekreační chata, rok výstavby 2000, kuchyň propojená s obývacím pokojem, ložnice s dvoulůžkem, ložnice se 2 lůžky a galerie na spaní se 2 lůžky, ložnice se 2 lůžky a matracemi, šatna, prádelna, sauna (kamna na dřevo) a terasa. Kromě vlastní, také samostatná sauna (kamna na dřevo) s krbem a rozkládací pohovkou, studená voda a elektřina. Dobře vybavená srubová rekreační chata, v klidné lokalitě. Dobré možnosti pro rybaření, lodní motor je možno si pronajmout samostatně. Pobřeží je vhodné pro děti a směřuje na západ. Samostatná kouřová sauna, k pronájmu samostatně 1,5 km. Krytý gril. Badmintonová síť a rakety jsou hostům k dispozici. Trať pro sněžné skútry, 50 m. Dětská postýlka. Rezervace začínají v 16:00 a končí ve 12:00 hodin (také u víkendových rezervací). Závěrečný úklid bude, během 27.12.-12.1., připočten k ceně pronájmu.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Juuka


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Kultaranta


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022