Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Pentintupa

až 3 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

50 km severně od Joensuu, rybník Koussanlampi 12 m (délka 2 km, šířka 0,1 km), hluboké a tvrdé písčité jílovité/morénové dno, vlastní loď. Rekreační chata ze dřeva, postavena v roce 2010, obytná kuchyň, podkroví na spaní se 2 lůžky a přistýlkou, sauna, umývárna se sprchou a WC, veranda, terasa. Vezměte prosím na vědomí, že v kuchyni není trouba. K vaření je k dispozici 1 elektrická plotýnka, mikrovlnná trouba a plynový gril. Roztomilá malá chatka, na pozemku přes jeden hektar. Stojí na travnatém svahu se stromy a s prašnými/kamenitými cestami. Dobře zarybněný rybník (pstruh, štika, okoun), z rybníku napojení k jezeru Pielinen. Pobřeží je strmé a hluboké. Domácí kino, 2 televize. V chatě není trouba. Parkoviště (s elektrickou zásuvkou) 40 m. U pronajímatele je možno pronajmout sněžný skútr. Pojízdná prodejna 0,3 km (zkontrolujte si časy příjezdu), letní kiosek a kavárna 3 km, jízdárna 7 km, Koli 20 km, Uimaharju 17 km, Eno 17 km, Lieksa 50 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Východní Finsko, North-Karelia, Joensuu


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Pentintupa


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022