Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům White dream b

až 12 osob/y

6 pokoje/pokojů

5 ložnic/ePopis

Interiér

Centrum "Bílý sen" (White Dream Center) je vysoce kvalitní školicí centrum, obklopené krásnou laponskou přírodou. Centrum se nachází poblíž sportovního střediska Ylläs. Tato větší strana dvojdomu je třípodlažní. V druhém patře je obývací pokoj s kuchyní, 3 ložnice a WC. Ve středním patře apartmánu jsou 2 ložnice, WC, šatna a sauna. V suterénu tělocvična, WC a sklad. K dispozici jsou 4 ložnice s lůžky (2x80 cm) a jedna s dvoulůžkem (140 cm). Pohovka. Dva krby. Sauna pro 10 osob, 3 sprchy, lednice v šatně. V kuchyni je dostatek místa pro 10 osob, lednice, samostatný mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba. 2 vysoušeče vlasů, pračka, sušička, 2 skříně na sušení oblečení, 3 toalety. Posilovna. Optické internetové připojení, 2x TV, Blue Ray-přehrávač, iPhone, dva prostorné balkony s výhledem. Samostatná místnost na voskování lyží. Zasedací místnost pro 20 osob. "White Dream Center" se nachází v klidném prostředí, v oblasti Iso-Ylläs, v obci Ylläsjärvi. Tento apartmán, o rozloze 136 m2, má vlastní posilovnu, saunu, dobře vybavenou kuchyň a obývací pokoj s krbem. Domácí zvířata nejsou povolena. Vzdálenost od dvojdomu "White Dream" k sousednímu domu je 500 m (01/2012).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům White dream b


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022