Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Vanamokuja 1 as 2

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

Dvoupatrová chata se stejnými apartmány se nachází na adrese Vanamonkuja 1, v oblasti Ylläsjärvi, v obci Iso-Ylläs. Apartmány mají kapacitu pro 6 osob. Rok výstavby: 2008. Přízemí 46 m² + podkroví 24 m². V přízemí 48 "TV, v patře další TV. Ložnice se 2 oddělenými lůžky a podkroví se 4 oddělenými lůžky. Dobře vybavená obytná kuchyň. Elektrická sauna, pračka, samostatné WC. Sušicí skříň na prádlo a pračka. Vybavení pro děti: dětská postýlka, vysoká židlička, vana. Uzamykatelná lyžárna. Místnost na údržbu lyží, kterou je možno vytápět, je ke sdílení se sousedním bytem. K dispozici je také stojan na servis lyží a žehlička na voskování. Kromě toho jsou k dispozici sáně (typu kick-sledge) a plastové sáňky pro děti (společné použití se sousedním bytem). Vzdálenosti: Sjezdovky 1,1 km, Hotel YlläsSaaga pouze 1,1 km, Lyžařské tratě a trasy pro sněžné skútry 300 m. Obchod s potravinami Eelin kauppa 4 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Vanamokuja 1 as 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022