Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Muonalan majoitus 1

až 10 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Samostatná srubová rekreační chata, 165 km severně od Rovaniemi, ve vesnici Ylläsjärvi. Postavena v roce 1990. Obývací pokoj/kuchyň s rozkládací pohovkou, dvě ložnice (jedna s dvoulůžkem-šířka 140 cm a druhá s rozkládací palandou), podkroví (podlahová plocha 40 m², šikmé stropy, nejvyšší bod více než 160 cm, strmé schody) se čtyřmi lůžky a dvěma matracemi, dřevem vytápěná sauna, umývárna, terasa, WC. Pláž ke koupání ke sdílení s dalšími 2 chatkami. Vzdálenosti: lyžařské tratě a tratě pro sněžné skútry 200 metrů, sjezdovky Iso-Ylläs 6,5 km, obchod s potravinami Eelin Kauppa 2,5 km, pláž ke koupání 100 metrů (ke sdílení). Ceny zahrnují závěrečný úklid, možnost zapůjčení ložního prádla. Příplatek za domácí mazlíčky (max. 2 domácí zvířata). Rezervace začínají v 16:00 a končí v 11:00 hodin (i při víkendových rezervacích).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kolari, Ylläsjärvi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Muonalan majoitus 1


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022