Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Riekkola

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

Maximálně 1 pes povolen. Chata s vybavením, uprostřed starého lesa, na jižním svahu pahorku Yli-Luosto, nedaleko hranice Národního parku. Sauna prošla v roce 2021 rekonstrukcí. 110 km severně od Rovaniemi, v klidné oblasti rekreačních chat v Yli-Luosto. Rekreační srub z roku 1996, uvnitř obložený. Obytná kuchyně s rozkládací pohovkou, 2 matrace v podkroví, strmé schody do podkroví, sauna se saunovými kamny na dřevo, umývárna/WC, šatna a krytá terasa. Na dvoře je dřevník. V chatě není oddělená ložnice. 150 metrů pod sjezdovkou vedou v lese 3 km dlouhé běžkařské tratě (lyžařská stopa je upravována dle povětrnostních podmínek). 4 km od oficiální sítě lyžařských tras, spojovací stezka (250 m od chaty), síť lyžařských tratí v Pyhä-Luosto bude upravována v 7. týdnu, aktuální stav zkontrolujte u monitorovací služby. Hlavní sjezdovky Luosto 8 km, dále hotely, restaurace a programové služby. Ametystový důl 15 km. Národní park Pyhä-Luosto cca 500 m Tato chata je ideální základnou pro turisty a běžce. 35 km do Sodankylä a Pyhä.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Sodankylä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Riekkola


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022