Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lomaväinö 13

až 4 osob/y

1 pokoj

1 ložnicePopis

Interiér

70 km východně od Kemijärvi, poblíž turistického centra Sallatunturi (vzdálenost 7,5 km), jezero Pyhäjärvi 60 m, přírodní a poměrně hluboká pláž, délka jezera je 1,8 km a šířka 0,7 km, pláž je ke sdílení s dalšími chatami v okolí, molo a veslice. Objekt se nachází v rekreační chatové obci. V této oblasti je 12 soukromých chatek. Přístřešek ke sdílení a táborák jsou na pláži k dispozici. Kulatý srub, postavený v roce 1992. Obytná kuchyň, manželská postel ve výklenku, dvě matrace v podkroví, strmé schody do podkroví, sauna, umývárna/WC a krytá veranda. Výklenek je prostorný, jako ložnice, ale nejsou tam žádné dveře. Výklenek je od ostatního prostoru oddělen oponou. Lomaväinö 13 je ideální rekreační ubytování pro malou rodinu, nachází se u krásného jezera Pyhäjärvi, 8 km od služeb turistického centra Sallatunturi. Centrum obce Salla 5 km. Sobí Park Salla 11 km. V chatě byl před nějakou dobou pes. V tuto chvíli nejsou domácí zvířata povolena.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lomaväinö 13


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022