Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Itätullinkievari

až 7 osob/y

6 pokoje/pokojů

5 ložnic/ePopis

Interiér

87 km severovýchodně od Kemijärvi, 22 km od centra Salla. Chata se nachází v blízkosti (500 m) hraničního přechodu Kelloselkä, objekt není u břehu, využití člunu a kánoe na řece Naruskajoki (38 km). Dřevěná rekreační chata (90 m²) a samostatná zasedací místnost (32 m²), postavena v roce 2002. V chatě je kuchyně, 2 ložnice - obě s dvoulůžkem (šířka 140 cm), 3 ložnice - všechny s palandou, elektrická sauna, umývárna, samostatné WC, hala a předsíň. Chatka s grilem na dvoře. Zasedací místnost: obývací pokoj, kuchyň a WC. Mimo jiné elektrické osvětlení a topení, velký stůl, dřez, sklokeramický sporák, mikrovlnná trouba, myčka, lednice s mrazákem, mrazák, TV, rádio a CD přehrávač. Hraniční přechod "Kelloselkä" do Ruska 500 m, turistická stezka UKK 500 m, lyžařské středisko Salla 32 km. Kantalahti (v Rusku) 190 km. Silnice ve vzdálenosti 100 m od chaty. Itätullinkievari se skvěle hodí pro pěší turistiku, jízdu na sněžných skútrech, lov a další koníčky ve východním Laponsku. Správce může zařídit víza a další povolení k překročení hranic na ruskou stranu a také zastávat roli průvodce (příplatek). Možnost lovu v lovecké oblasti Salla Yhteismetsä po dohodě. Státní pozemková honitba drobné zvěře č. 3611 Naruska - Tuntsa. Možnost rybaření v řekách Tenniöjoki a Naruskajoki (povolení jsou nutná). Upozornění! V současné době probíhají renovační práce na konci budovy se zasedací místností, které se však netýkají současného zařízení.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Salla


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Itätullinkievari


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022