Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Urpola

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

58 km severně od Rovaniemi, jezero Alajärvi (hloubka 25 m, délka 3 km, šířka 600 m), hluboká voda, tvrdé písčité dno, vlastní loď, molo. 2-podlažní dům z kulatiny (v přízemí zděný), 2005. V patře je obývací pokoj s pohovkou, kuchyně, ložnice (skládací dveře) s 1 lůžkem (šířka 120 cm), krytá veranda. V přízemí je k dispozici sauna (elektrická kamna), umývárna/ WC, obývací pokoj s krbem, ložnice (skládací dveře) s dvoulůžkem (šířka 140 cm). 2 televize. Navíc vybavení pro Play Station 2 – herní konzole a hry, plynový gril a past na komáry (tzv. magnet na komáry). V chatě voda z vodovodu pochází z pramene. Sauna u jezera s parní lázní a krbovou místností. 1 lůžko v krbové místnosti. Sauna u jezera byla zrenovována v roce 2020. V sauně je sprcha v parní lázni, elektrické osvětlení a elektrické topení. V místnosti s krbem jsou elektrické plotýnky a lednice. Sauna u jezera je k dispozici od 1. května do 31. října. V objektu je místo pro 6 osob, v zimě pouze 5 lůžek k dispozici. Útulná chatka u jezera. Elektrický přívěsný motor a 5 HP přívěsný motor je možno si pronajmout. Možnost zapůjčení rybářských prutů, jigů, vrtaček na led a dalšího rybářského vybavení. Hry na dvoře, šipky, kroket, finská vrhací hra Mölkky a badmintonový kurt. K dispozici je omezené množství palivového dřeva (cca 1 m³). Pokud rezervované množství dřeva nestačí, můžete si za příplatek u správce zajistit další dřevo. Procházky v přírodě s průvodcem po samostatné dohodě se správcem, také v angličtině. Státní lovecké oblasti v okolí (viz. www.eraluvat.fi). Povolení na lov drobné zvěře od místního loveckého klubu (Suopan erakot). Rybolov na řece Meltaus 13 km (viz. destinace 2561 Meltausjoki, www.eraluvat.fi). Rovaniemi 58 km, Ounasvaara 60 km, Polární kruh a Santa park 65 km, Levi 128 km. Při příjezdu se účtuje záloha EUR 150 (musí být uhrazena na bankovní účet majitele).

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Urpola


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022