Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Sipukka

až 4 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

58 km severně od Rovaniemi, jezero Alajärvi 30 m (délka 3 km, šířka 600 m), hluboké a částečně i mělké pobřeží, dno z tvrdého písku, vlastní veslice, molo. Obložená srubová rekreační chata, postavená v roce 2008. Obývací pokoj-kuchyň, ložnice s manželskou postelí (šířka 140 cm), další ložnice s rozkládací pohovkou, sauna s elektrickými kamny, umývárna/WC, hala, otevřená veranda. Chata má mechanický ventilační systém, TV a digibox k nahrávání. Sauna u jezera je k dispozici od začátku června do konce září. Saunová kamna vytápěná dřevem s nádrž na vodu v parní lázni. Šatna/obývací pokoj v budově sauny: kamna na dřevo a rozkládací sedací souprava pro 2. Elektrické osvětlení, voda do sauny je čerpána motorovým čerpadlem. Letní kuchyně na pobřeží, plynový vařič, plynový gril a grilovací pánev. Místo pro táborový oheň. Sipukka je útulná chata, umístěná ve svahu, dvůr je krásný a udržovaný. Místo je slunečné a klidné. Ke břehu vedou schody. Pronajímatel pronajímá přívěsný motor, EURO 20/rezervace. Jízdní kolo (pro dámy), 2 saně typu kicksledge a sněžnice jsou k dispozici. Rybářská oblast na řece Meltaus, vzdálená 13 km (www.eraluvat.fi, č. 2561 Meltausjoki). Státní lovecká oblast poblíž, oblasti č. 2614 Meltaus a 2615 Rovaniemi (www.eraluvat.fi). Sjezdovka v Meltausu, délka 1,9 km, vzdálenost 20 km. Rovaniemi 58 km, lyžařské středisko Ounasvaara 60 km, Polární kruh a Santa Park 65 km. Levi 128 km. Poznámka: pes je povolen za příplatek (EURO 50/pes), ale kočka povolena není.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Sipukka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022