Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Metsola

až 8 osob/y

4 pokoje/pokojů

3 ložnic/ePopis

Interiér

30 km západně od Rovaniemi, řeka Sonkajoki (v širším bodě je šířka řeky přibližně 200 m) 70 m, v malé rekreační vesničce, mělké pobřeží, písčité dno, člun a břeh ke sdílení. Na břehu jsou 3 mola a místo pro táborák. Zateplená dřevěná srubová chata, postavená v roce 2010, obývací pokoj/kuchyň, rozkládací sedací souprava, ložnice s manželskou postelí, 2 ložnice - obě se 2 postelemi, dětská cestovní postýlka, sauna (elektrický sporák), umývárna, samostatné WC, velká otevřená veranda (40 m²). Vysoce kvalitní a prostorná chata z kulatiny, v malé rekreační vesnici. Nejbližší sousední budova je restaurace, 20 m. Chata se nachází na slunném místě, na vrcholu hřebene. Výhled dolů na vodní tok a rekreační oblast. Chata je vhodná pro pozorování polární záře, když vznikají. Na pozemku nejsou povoleny karavany, kempování, mobilní domy ani vířivka. Napojení na trasy pro sněžné skútry jsou ve vzdálenosti 3 km. Rovaniemi a Ounasvaara 30 km, Polární kruh a Vánoční vesnice 40 km, letiště 40 km. Povinnou zálohu, € 150, je nutno zaplatit v hotovosti na místě. REKREAČNÍ CHATU JE MOŽNO PRONAJMOUT NA MÉNĚ NEŽ JEDEN TÝDEN KDYKOLIV BĚHEM ROKU, KROMĚ VÁNOČNÍCH A NOVOROČNÍCH SVÁTKŮ. Víkendové rezervace platné do 12.00 hodin.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Metsola


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022