Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lakka

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

30 km západně od Rovaniemi, řeka Sonkajoki (v širším bodě, je šířka řeky přibližně 200 m) 30 m, nachází se v malé rekreační vesničce, mělké pobřeží, písečné dno, společná loď, sdílené pobřeží. Na břehu jsou 3 mola a místo pro táborák. Srubová vila, postavená v roce 2014, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, 2 ložnice - obě se 2 samostatnými postelemi, sauna (elektrická kamna), sprchový kout, samostatné WC, šatna, velká krytá veranda, rampa pro invalidní vozík na verandu, nízké prahy . K dispozici jsou 2 televize (jedna v ložnici). Srub na slunném místě, na nábřeží v oblasti malé rekreační vesničky. Restaurace Holiday Village, 100 m (otevřena v létě 15.6. - 15.8.). Pronajímatel pronajímá elektrický přívěsný motor pro loď. Na pozemku nejsou povoleny karavany, vířivka, kempování nebo mobilní domy. Chatu je možné rezervovat na méně než týden po celou dobu, kromě Vánoc a Nového roku. Víkendové rezervace končí ve 12:00 hodin. Při příjezdu je třeba zaplatit zálohu, ve výši EUR 150. Platba pouze v hotovosti. Rovaniemi a Ounasvaara 30 km, polární kruh a vesnice Santa Claus 40 km, letiště 40 km. Napojení na trasu motorových saní, vzdálenost 3 km. Tato rekreační chata je vhodná pro pozorování Polární záře, když k ní dojde.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Rovaniemi


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lakka


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022