Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Lapland koivusto apartment

až 3 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 LožnicePopis

Interiér

82 km jižně od Rovaniemi, 1 km od centra Ranua, jezero Takajärvi 170 m, bez vlastního břehu, veřejný břeh 1.5 km. Apartmán se nachází v centru Ranua, apartmán na konci řadového domu, postaveného v roce 2015. V obývacím pokoji s kuchyní je rozkládací pohovka, ložnice se 2 lůžky, elektrická sauna, sprchový kout / WC, 2 terasy a přístřešek. Krásný apartmán v klidné lokalitě, v blízkosti centra Ranua. Žádné soukromé koupaliště, ale z terasy je výhled na jezero. V stejném dvoře jsou ještě dva malé řadové domky. Obchody a restaurace jsou vzdálené 1-1.5 km, Rauna Zoo-park divočiny 4 km. Ranuan hillamarkkinat (moruškový festival) ročně na začátku srpna v Ranua. Za samostatný poplatek veslice a sauna na břehu jezera k dispozici na Kuukasjärvi, ve vzdálenosti ca. 20 km. Poplatek je nutno zaplatit přímo správci na místě, pokud chcete využívat tohoto odděleného místa, ve vzdálenosti 20 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Ranua


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Lapland koivusto apartment

Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2020