Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Villa koskelo

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

80 km severozápadně od Kuusamo, jezero Suolijärvet 50 m (délka asi 50 km, šířka 2-3 km), mělké pobřeží, tvrdé písčité a morénové dno, vlastní loď a kánoe. Chata vyrobená z extrémně robustní kulatiny, v roce 2008. Rozkládací pohovka pro 2 osoby v obytné kuchyni, 2 ložnice, jedna s manželskou postelí a druhá se 2 oddělenými postelemi, sauna, umývárna, WC, otevřená veranda. 2 matrace v podkroví jako alternativní postele (maximální počet osob je však 6). Topné čerpadlo/invertorový klimatizační systém a centrální vysavač. Sauna (20m²) na břehu jezera, s kamny na dřevo, kotel na horkou vodu a potrubí na studenou vodu v létě. V šatně sauny je elektrické osvětlení. Sauna má také terasu. Kromě toho je na břehu k dispozici molo, přístřešek a ohniště (venkovní). 2 lodě a kánoe na pláži. Ze sauny u jezera je výhled na souseda. Vířivku (přívěs) lze pronajmout u správce, k dispozici na vyžádání (dostupnost nelze vždy zaručit). Vysoce standardní ubytování, v přirozeně krásné a klidné lokalitě. Mezi jezerní ryby patří síh, bílé ryby a pstruzi. ZÁVĚREČNÝ ÚKLID A POVOLENÍ NA 3 RYBÁŘSKÉ SÍTĚ JSOU ZAHRNUTY V PRONÁJMU (klient si musí přinést vlastní rybářské sítě). Povolení k rybolovu s návnadou je možné zakoupit u souseda (kontaktní údaje najdete na chatě). Rekreační chata je v krásné lokalitě, na břehu velkého jezera. Domácí zvířata jsou povolena za příplatek, ve výši €30/zvíře. Centrum města Posio a PENTIK 20 km. Lyžařské středisko Kirintövaara 27 km, lyžařské středisko Ruka 85 km. Národní park Riisitunturi 25 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa koskelo


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022