Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Koppelokangas

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

25 km jihozápadně od Rovaniemi, rybník Isonmaanlampi 40 m (délka 200 m, šířka 100 m), hluboké, měkké bahnité dno, možnost koupání mimo molo, vlastní loď. Srubová chata, postavená v roce 1970, zrenovovaná v roce 2005, kuchyň, ložnice 2 postele (krb a jídelní stůl také v místnosti), výklenek na spaní (výklenek se dveřmi), místnost s krbem a 2 postelemi, umývárna/wc, sauna (elektrická kamna), terasa. Sauna u rybníka, se šatnou. Elektrické světlo a odrazný ohřívač v šatně, vodu je do sauny nutno přinést z rybníka. Pračka je umístěna v samostatné místnosti, vchod mimo chatu. V chatě jsou dva krby a kamna na dřevo. K dispozici také: přenosná vířivka, vyhřívaná dřevem, pro 4-6 osob (po předchozí rezervaci, za příplatek u pronajímatele). Pokud si chcete vanu rezervovat, tak to prosím uveďte v dodatečných informacích. Ceny 2017: € 250/víkend, €100/další den. Počáteční cena € 250 zahrnuje naplnění vany a začátek vytápění. Klient musí pokračovat v topení sám. Poznámka! Voda z vodovodu v chatě obsahuje železo, pronajímatel přinese pitnou vodu. Velmi klidné místo, žádné další chaty na břehu rybníka. Lyžařská stopa vede od chalupy a je vytvořená pronajímatelem, délka asi 2 km. Osvětlená lyžařská stopa, délka 2,5 km, vzdálenost od chaty 3,5 km, navíc je zde lyžařská stopa 15 km. K zapůjčení je dětský sněžný skútr (cena € 2017, 50/den, zahrnuje jednu nádrž benzínu). Maximální hmotnost dětí 40 kg. Pokud si chcete rezervovat sněžný skútr, tak to prosím uveďte v dodatečných informacích. K pronájmu 4 sněžnice. Nájemné 2017: €5/den/osoba. Pokud si chcete objednat sněžnice, tak to prosím uveďte v dodatečných informacích. Letní kavárna a pekárna, 1 km (obě otevřeny v létě). Centrum města Rovaniemi 25 km, lyžařské středisko Ounasvaara 25 km, Polární kruh a prázdninová vánoční vesnice "Santa Claus" 34 km. Ranua Zoo 55 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Koppelokangas


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022