Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Iso marina

až 6 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

42 km západně od Kuusama. Jezero Kaukuanjärvi 25 m (délka 9 km, šířka 1 km), mělké, tvrdé písčité dno. Vlastní loď. Srubová rekreační chata, postavená v roce 2007, v obytné kuchyi rozkládací pohovka pro 2 osoby, ložnice s manželskou postelí, podkroví na spaní se 2 přistýlkami, umývárna, sauna, šatna, WC, otevřená veranda. Místo pro táborák a grilovací chýše na dvoře k dispozici. Voda z vodovodu obsahuje trochu železa. Je však prozkoumána a použití je bezpečné. V případě potřeby si může klient přinést pitnou vodu. Nejbližší obchody s potravinami v Kuusamu a Posiu, vzdálenost více než 40 km. Sjezdovky Kiri 43 km, Posio (např. kulturní centrum Pentik-mäki a Outlet-prodejna) 41 km, lázně Kuusamon Tropiikki 48 km, výchozí body k přírodní rezervaci/kaňonu Korouoma 45 a 78 km, Národní park Riisitunturi 67 km, turistická oblast Iso-Syöte a lyžařské středisko 71 km, Ranua Wildlife Park 115 km, Rovaniemi 170 km, Oulu 210 km. Dobré možnosti pro rybolov po celý rok (je nutno zaplatit poplatek správě rybolovu). Jezero je bohaté na ryby (štika, okoun, plotice, síh a vendace). Licence pro rybí sítě a návnady lze zakoupit u místního prodejce. Dobré oblasti pro sběr bobulí. Velké plochy státem vlastněných pozemků pro lov, oblast lovu malé zvěře č. 2620 Posio. Pouze ve vzdálenosti pár kilometrů také lovecký areál Kuusamon Yhteismetsä/Kuusamo Collective Forest. Rezervace začíná v 18 hodin, pokud je rezervace od pondělí do pátku.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Iso marina


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022