Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
 

Rekreační dům Iltarusko 2

až 4 osob/y

2 pokoje/pokojů

1 ložnicePopis

Interiér

40 km severovýchodně od Kolari, 3 km od Ylläsjärvi a 4,5 km od pláže ke koupání. Mezonetový apartmán z kulatiny, rok výstavby 2009. Obývací pokoj/kuchyň, 1 ložnice (dvě se 2 samostatnými postelemi), obývací pokoj s rozkládací pohovkou, elektrická sauna, sprcha, samostatné WC. Kromě toho: bojler na vodu, toustovač, plochá obrazovka, stereofonní přístroj, karaoke zařízení, možnost sledovat satelitní kanály s vlastní digitální krabičkou a kartou. Dětská postýlka a židlička na krmení. Útulný mezonetový apartmán v obci Ylläsjärvi, v oblasti Iso-Ylläs (Vanamopolku 3). Poloha je zvláště vhodná pro zimní sporty, protože se ubytování nachází poblíž sjezdovek a tratí pro sněžné skútry. Zákaz domácích mazlíčků. Extra: Zahřátá místnost na údržbu lyží, pokoj pro hosty ve dvoře, s prostorem pro tři osoby. Zeptejte se na možnosti rezervace domku na dvoře v kanceláři Ylläs Travel.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Iltarusko 2


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022