Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Akanlampi

až 6 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

40 km západně od Kuusamo, rybník Akanlampi 40 m (délka 250 m, šířka 150 m), hluboká voda, písečné dno, molo, loďka. Jezero Kitkajärvi 1,5 km daleko, přístřešek u břehu, veslice k dispozici. Přívěsný motor (2,5 hp) je možno si pronajmout od pronajímatele. Dřevěná rekreační chata, postavená v roce 2009, obytná kuchyně s rozkládací pohovkou (vhodné pro děti), ložnice s dvoulůžkem, další ložnice s dvoulůžkem (v případě potřeby možno oddělit), sauna s elektrickými kamny, sprchový kout, technická místnost, samostatné WC, krytá veranda, elektrický gril. Herní konzole PlayStation 2, přístup k internetu (WiFi). Sauna u jezera ve vzdálenosti 20 m, v sauně parní lázeň s kamny na dřevo, místnost se 2 samostatnými lůžky (možno využít jako ubytování pouze v období: 1.4 - 30.9.), veranda, elektrické světlo a topení. Je možno si pronajmout za příplatek využití vířivky (topení dřevem), teplotní limit -15´C. Žádost a platba přímo pronajímateli chaty (cena cca €80/den). Velmi klidná lokalita, obklopená lesem, v blízkosti rybníka. Oblast má rovinatý terén a stezky, které jsou vhodné pro běhání a pěší turistiku. V zimě jsou poblíž chaty (přístřešek nedaleko) obvykle sáňkařské tratě, které jsou vhodné pro sněžnice a lyžování. V okolí nejsou žádné udržované lyžařské tratě. Nejbližší lyžařské tratě v centru Posio a Oivanki v Kuusamo. Příplatek €35 za domácí zvíře. Posio 35 km, keramika Pentik 35 km, Kuusamo 40 km, Spa Kuusamon Tropiikki / Angry Birds Activity Park 37 km, Ruka 45 km, Návštěvnické centrum Syöte / Národní park 87 km, Taivalkoski 88 km (atd. starý tradiční obchod Jalava), Ranua Zoo 108 km, Rovaniemi 167 km.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Posio


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Akanlampi


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022