Takto jste ve svém rekreačním objektu v bezpečí

Více informací
  • Individuální příjezd
  • Klid a soukromí
  • Volnost a nezávislost
  • Kontrola úklidu a pořádku
  • Zajištěné předání klíčů přímo na místě
  • Osobní asistence během pobytu
Top-Rated

Rekreační dům Villa biegga

až 8 osob/y

3 pokoje/pokojů

2 ložnic/ePopis

Interiér

250 km severně od Rovaniemi. Jezero Hommajärvi 70 m (délka 230 m, šířka 170 m), hluboká voda, molo. Jezero Vuontisjärvi 500 m, k dispozici vlastní loď. Dřevěná vila, postavena v roce 2012, kuchyně, 2 ložnice - každá se 2 lůžky, podkroví na spaní se 4 lůžky (strmé schody), sauna (elektrická kamna), koupelna, šatna s pohovkou, technická místnost, toaleta, velká otevřená veranda. Venkovní sauna (kamna na dřevo) poblíž, nádrž na horkou vodu na kamnech, elektrické světlo, žádná tekoucí voda. Přístřešek pro auto a lyžárna na údržbu lyží. WLAN-připojení zdarma. Villa Biegga je vysoce kvalitní rekreační vila, v nádherné horské scenérii Národního parku Pallas-Yllästunturi v Enontekiö. Villa Biegga poskytuje ideální prostředí pro pohodlnou dovolenou během všech ročních období Laponska. Obyvací pokoj s velkými okny dává pocit, že jste součástí krásné krajiny. Součástí interiéru jsou fotografie místního fotografa, Tomi Valo. Objekt se nachází poblíž oblasti Národního parku Pallas-Yllästunturi. Lyžařská stezka v okolí. K dispozici: Kayak, 2 horská kola, 5 párů běžek, 2 sáňky a rybářské potřeby na rybolov v zimě. Hotel Vuontispirtti 1 km (otevřený během hlavní sezóny), sobí farma 5.5 km s půjčovnou kánoí a možností stravování. Nejbližší obchod, restaurace a např. možnost jízdy na koni v obci Raattama 6 km. Lyžařské středisko Pallastunturi a návštěvnické centrum 33 km. K dispozici: kajak, jízdní kola, běžky, sněžnice, laponské sáňky a vybavení na rybaření na ledu. Blu-ray přehrávač. Nyní je také Fatbike k dispozici zdarma. Fatbike má široké pneumatiky a je také nazýván *sněžné kolo*, protože je určeno pro zimní použití. Sousední chata 13283.

Informace týkající se vyzvednutí klíčů obdržíte společně s Vašimi cestovními podklady před Vaším odjezdem.


Umístění

Finsko, Laponsko, Kittilä


Prověřit obsazení a zarezervovat

Klikněte na požadované datum příjezdu a vyberte délku pobytu pomocí rozbalovacího menu. Vytvořit online rezervaci zabere méně než 2 minuty.


Ceny


Recenze klientů - Rekreační dům Villa biegga


Pouze vybraná a prověřená ubytování
Kvalita je naší prioritou

Každý rekreační objekt je před Vaším příjezdem zkontrolován, abychom Vám zajistili ten nejlepší možný pobyt.

Garance dostupnosti a servis v místě
Využijte naše zkušenosti

Předání klíčů zajišťuje náš vstřícný personál. K dispozici 24 hod. denně nebo servis přímo v místě, který zodpoví Vaše dotazy a pomůže tipy a poznatky k Vaší prázdninové destinaci a rezervovanému ubytování.

Nezapomenutelná dovolená
Soukromí a volnost ve Vašem rekreačním domě nebo apartmánu

Buďte svým vlastním pánem, stravujte se bez ohledu na čas a maximálně využijte prostor pro Vaše přátele a rodinu.

Proč Interhome

Najít svou ideální dovolenou nikdy nebylo snazší. Chcete objevovat nové destinace? Není lepší způsob než vyrážet za dobrodružstvím ze zázemí rekreačního domu nebo apartmánu. Užijte si "la dolce vita" v Itálii, nechte se okouzlit životním stylem na Francouzské riviéře nebo okuste španělský temperament. Inspirujte se našimi tipy na dovolenou a rezervujte online - rychle, jednoduše a bezpečně s Interhome.

Volnost, soukromí a spousta prostoru v rekreačním domě nebo apartmánu

Váš pobyt v rekreačním domě nebo apartmánu nabízí spoustu výhod: užijte si čas přesně tak, jak chcete a podle vlastních pravidel, aniž byste byli rušeni ostatními hosty nebo hotelovým personálem. Ať už plánujete výlet do města, odpočinkovou dovolenou s rodinou nebo přáteli, dopřejte si spoustu prostoru, volnosti a flexibility v rekreačním domě nebo apartmánu.

© HHD AG Schweiz 2022